Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Suchdolské divadelní léto - Edudant a Francimor

Co Váš čeká

Edudant a FrancimorEdudant a Francimor: Obnovená premiéra komedie pro celou rodinu. Účinkuje Suchdolský divadelní spolek.

Dobrodružná pohádka napsaná podle stejnojmenné knihy Karla Poláčka Vás zavede na nebezpečnou výpravu za záchranou ztraceného školního dítka. Cestou se ocitnete na paloučku, kde tančí víly, budete diváky napínavého fotbalového zápasu před loupežnickou jeskyní a ztroskotání záchranné posádky na rozbouřeném moři. Spatříte trpaslíky i obry a budete svědky souboje s lidožroutem. Příběhu nechybí zápletka téměř detektivní a překvapivé rozuzlení.  Nebudeme nic zastírat, je to hra plná mrtvol a dobrého jídla, která zaručeně pobaví nejen děti ale i dospělé a nakonec má i pedagogicky přijatelný závěr. To vše za doprovodu živé hudby.

Neděle 8. července 2018, od 19.00 h


O festivalu Suchdolské divadelní léto 2018

Letos proběhne už 11. ročník divadelního festivalu Suchdolské divadelní léto. Stejně jako v předešlých letech jsme připravili pro diváky ze Suchdola a okolí a samozřejmě též pro turisty a návštěvníky našeho krásného kouta Jižních Čech o červencových víkendech pohádky i představení pro dospělé. Představení se budou konat pod stanem na farní zahradě nebo v kulturním středisku v Suchdole nad Lužnicí.


Více informací na: www.divadlo.suchdol.cz a www.divadlo.suchdol.cz.

Plánované termíny

Kde