Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Ubytování

Roubenka u Zárubů

O nás

Více zde: https://www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/roubenka-u-zarubu-suchdol-nad-luznici-pronajem-14427.php


 


Chaloupka se nachází na začátku Suchdola nad Lužnicí, kousek od pískoven. Obklopuje ji velká zahrada, kde se dá i parkovat. Zahradu můžete využít na různé sporty a dětské aktivity ( trampolína, bazén, pískoviště, domeček pro děti ). Hned u chaloupky je pergola s příjemným posezením a krbem. Objekt je oplocen a osázen tůjemi, aby vaše ratolesti nemohli utéci a vy jste si mohli v klidu užít krásné dny. Chaloupka má prostornou kuchyni s obývákem, kde dominuje velký stůl a pohodlná sedačka. Ložnice jsou dvě, každá obsahuje manželskou postel a palandu pro dvě děti. Je také možnost půjčení postýlky. V domě je jedna koupelna s WC. Chaloupka má velmi příjemnou atmosféru. Bude vám v ní dobře, jak při teplých dnech, tak ve dnech, kdy je sychravo. Zatopíte si v krbových kamnech a je vám hned teploučko. Doporučuji, jak v létě na výlety s dětmi, tak na podzim pro vášnivé houbaře, rybáře a Vánoce, které budete mít úplně bez práce. V okolí se nachází již zmiňované pískovny, kde je také spousta sportovních aktivit a občerstvení. Cyklotrasy, prochází přímo za domem a restaurace, kde se dobře najíte je do 500 metrů.


 


Ubytování v roubence


Roubenka u Zárubů k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.


Ložnice a pokoje:
Ložnice jsou dvě. V každé manželská postel a palanda pro dvě děti. Možnost půjčení postýlky.


Sociální zařízení:
Prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.


Vytápění:
Krbová kamna s rozvodem do celého domu.


Doprava, parkování:
Parkování ve dvoře objektu, počet 6 parkovacích míst.


Další objekty: Ubytování u Zárubů (č. 9912).


 


Stravování


Restaurace do 200 metrů, obchod 1500 metrů.


 


Vybavení roubenky


Kuchyně je plně vybavena. Elektrický sporák, trouba, mikrovlnka, myčka, kávovar na mletí kávy ( káva k dispozici), lednice. Televize a WiFi samozřejmost.


 


Výlety, atrakce, zábava


Největším lákadlem jsou pískovny, také cyklotrasy, houbaření, borůvky, rybaření. Každý týden máme v Suchdole nějaké letní akce. Festival, letní zábavy, dětské dny, pouť, letní kino, divadlo. V okolí do 20 km je město Třeboň a úžasné okolí, nebo památky. Nové Hrady a Terezino údolí, kde je krásná procházka. Vesnička Dvorce se ZOO, kde se specializují na lvy, ale i další krásná zvířata. Červená blata, Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec atd..


Možnosti koupání: Suchdolské pískovnyrybník Velké BahnoPodřezanský rybníkNový Lipnický rybníkrybník Hejtmanpískovna HalámkyStaňkovský rybníkpískovna GmündOpatovický rybníkrybník Světrybník Nový StříbřeckýSpolský rybníkŽárský rybníkNovomlýnský rybník - Peršlákkoupaliště Borovany - Lazna.


Suchdol nad Lužnicí - tipy na výlet


 

Restaurace v okolí

K ubytování patří i dobré stravování. Vyberte si některou z restaurací v okolí tohoto ubytovatele:

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!