Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Ubytování

Vila Jiřinka - Lenka Peterková

O nás

Více zde: https://e-penziony.cz/ubytovani-suchdol-nad-luznici/ubytovani-u-jirinky 


Vila Jiřinka - TADY VÁM BUDE FAKT DOBŘE.


Zrekonstruovaný rodinný dům v klidném městečku Suchdol nad Lužnicí na Třeboňsku kousek od rakouských hranic nabízí celoroční ubytování ve dvou apartmánech. Každý má vlastní vchod a parkování pro auto. Můžete tu příjemně posedět u grilu ve velké zahradě, vyrazit na koupačku nebo ryby do blízkých pískoven a rybníků, i na houby nebo borůvky do borových lesů. Na kole ani nestačíte projet nekonečné cyklostezky, kterými oplývá Třeboňsko, sousední Novohradsko i Dolní Rakousko. A kdyby zapršelo, pak úžasný relax najdete v aquaparcích v nedalekém Gmündu nebo Třeboni. O typy na výlet tu opravdu nebudete mít nouzi.


A co v zimě? Nudit se tu nebudete. Takřka za rohem vás čekají běžecké trasy v Novohradských horách nebo sjezdovky vhodné pro děti v dolnorakouském Harmanschlagu a Karlstiftu.


Popis apartmánu


Objekt nabízí ubytování pro 10 osob ve 2 apartmánech.


 


Rozdělení objektu: zobrazit 2 jednotky


Ložnice a pokoje:
Dva apartmány, jeden v přízemí, druhý v patře. Každý je samostatná bytová jednotka 2+1 s vlastním vchodem a venkovním posezením. V apartmánu je ložnice se třemi lůžky, v obývacím pokoji jsou ještě dvě rozkládací pohovky, koupelna, WC a kuchyň s jídelním koutem.

 


Sociální zařízení:
Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC.


Vytápění:
Plynové.


Doprava, parkování:
Parkování u domu.


Stravování


Pár minut od Vily Jiřinka můžete poobědvat nebo povečeřet v několika restauracích, pizzerii nebo vietnamském bistru. Pokud si budete vařit sami, na nákup do Penny, COOP a Flop marketů nebo večerky, vám stačí pár kroků.


Vybavení apartmánu


V každém apartmánu je televize a připojení WiFi. V kuchyňce najdete mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, dvouplotýnkový vařič, kávovar a ledničku. K dispozici máte i venkovní gril. Kola si můžete uschovat v zahradním domku.


Výlety, atrakce, zábava


Báječné koupání a napínavé rybaření v několika jezerech vzniklých po těžbě písku a rybnících.


Adrenalinové vodácké výlety v kánoích po řece Lužnici.


Wellnessový relax v aquaparcích Sole Felsen Bad v Gmündu nebo v Lázních Aurora v Třeboni. www.solefelsenwelt.at/cs/www.laznetrebon.cz


Třeboňsko, Novohradsko a sousední Dolní Rakousko je doslova rájem pro všechny věkové i výkonnostní kategorie cyklistů i příznivců nordic walkingu.


Nepřeberné možnosti na výlety za zajímavostmi do Třeboně, Nových Hradů, Chlumu u Třeboně a Gmündu. www.itrebon.cz/


V zimě si tu užijete neskutečný klid, ale třeba vyrazíte na běžky na Novohradsko nebo na sjezdovky do rodinných lyžařských středisek v rakouském Harmanschlagu a Karslstiftu. www.arralifte.atwww.karlstift.info


Co byste chtěli víc?


Možnosti koupání: Suchdolské pískovnyrybník Velké BahnoPodřezanský rybníkNový Lipnický rybníkpískovna Halámkyrybník Hejtmanpískovna GmündStaňkovský rybníkOpatovický rybníkrybník SvětŽárský rybníkSpolský rybníkrybník Nový Stříbřeckýpřehrada HumeniceLom Trhové Sviny.


Suchdol nad Lužnicí - tipy na výlet


Ceník pronájmu
kapacita 10 osob - 4 ložnice

Restaurace v okolí

K ubytování patří i dobré stravování. Vyberte si některou z restaurací v okolí tohoto ubytovatele:

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!