Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Ubytování

Ubytování u Kotrbů - Františkov

O nás

Více zde: https://www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/ubytovani-u-kotrbu-frantiskov-u-suchodla-nad-luznici-7481.php


Venkovské rodinné ubytování v domě na okraji vesnice Františkov u Suchdola nad Lužnicí s výhledem na louky a les. Dům je starý 6 let (2014), v loňském roce (2019) pak došlo k přístavbě zimní zahrady a obývacího pokoje s kuchyní. Ubytování se nachází přímo na trase historicko - naučné cyklistické stezky "Pamětí Vitorazska". Cyklistických tras v okolí je nepřeberně.


Ubytování na chalupě


Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob ve 3 ložnicích.


 


Rozdělení objektu: 


Ložnice a pokoje:
V přízemí domu je zimní zahrada s posezením, sprchou, ochlazovacím vědrem a toaletou. Ze zimní zahrady se dostanete na zahradu, kde je k dispozici ohniště a dva grily (plynový/na uhlí). V provozu máme nově dětské hřiště, intenzivně pracujeme na "předjarní" úpravě zbylé části zahrady.

 


V patře potom najdete obývací pokoj s kuchyní a čtyři pokoje. Jeden dvoulůžkový, jeden čtyřlůžkový a dva třílůžkové. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem.


Sociální zařízení:
Každý pokoj má svou vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. V zimní zahradě je samostatný záchod a sprchový kout včetně ochlazovacího vědra.


Vytápění:
Dům je vytápěn tepelným čerpadlem. V zimní zahradě je možné využít plynové zahradní topidlo. Na pokojích je možné dále přitápět přenosným přímotopem.


Doprava, parkování:
Parkovaní je možné zdarma u domu.


Stravování


V rámci ubytování je plně vybavená kuchyň. Do 400 metrů od ubytování jsou dvě hospody, kde se vaří v sezóně po celý den.

Restaurace v okolí

K ubytování patří i dobré stravování. Vyberte si některou z restaurací v okolí tohoto ubytovatele:

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!