Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Ubytování

Dům U bylinek – Mansarda

O nás

Mansarda je mezonetový apartmán pro 2 osoby v centru Suchdola nad Lužnicí.


Je samostatnou částí domu U bylinek se samostatným vchodem z jeho vstupního průjezdu. Mansarda nabízí komfortní a originální vybavení. K dispozci hostům je uzavřená zahrádka s krytým posezením s grilem a bylinkovou zahrádkou, terasa se sedacím nábytkem, obojí sdíleno s majitelem. Samozřejmostí je prostor pro uložení kol a sportovních a rybářských potřeb. Vozidla hostů parkují v krytém stání přiléhajícím k domu U bylinek.


Objekt má ideální polohu pro strávení pohodlné dovolené se službami na dosah a s výběrem možností jak pro výlety na kole, pěšky i autem, tak pro koupání, houbaření i rybaření. Pro více informací a obrázků se podívejte na webové stránky domu U bylinek - viz odkaz výše.


Podrobný popis: Mansarda je dvoupodlažní. Přízemí: vstup do Mansardy a chodba se schodištěm, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pračka. Patro: otevřený prostor cca 50 m², který zahrnuje:


- ložnici pro dvě osoby (viz výše),


- plně vybavenou kuchyni (varná deska, myčka, MW trouba, toaster, varná konvice, presovač, sada nádobí na vaření a na stolování),


- jídelní a odpočivný kout. K dispozii je knihovna s výběrem knih na dovolenou, DVD a CD přehrávač s nabídkou hudby a filmů, televize se standardním výběrem stanic.


Vytápění: centrální vytápění plynovým kotlem, v přízemí (sociální zařízení, vstupní chodba) podlahové topení.


Wi-fI připojení v celém objektu.


Prostor pro uložení sportovních a rybářských potřeb včetně kol.


Uzavřená zahrádka: terasa, kryté posezení (obojí vybaveno sedacím nábytkem), gril, krb, ohniště, bylinková zahrádka.


Kryté parkování přiléhající k domu U bylinek.


V ceně pronájmu: ručníky, utěrky, ložní prádlo, prostředky pro mytí nádobí a praní prádla, toaletní papír a mýdlo. 


Veřejná doprava: v místě BUS i vlak, Zastávky v docházkové vzdálenosti 


Vybavenost: (obchody, restaurace, cukrárna, pekárna, pošta, bankomat, kostel aj. ) v docházkové vzdálenosti.


Výlety: Třeboň, Jindřichův Hradec, Nové Hrady, Chlum u Třeboně, Stráž nad Nežárkou, Gmünd, Weitra, Litschau. Cca 90 km autem do rakouského Melku na Dunajskou cyklostezku (celodenní výlet). Cyklotrasy: hustá síť cyklostezek v příhraničí na české i rakouské straně a okolo Třeboně. Koupání a rybaření: pískovny v Tušti, v Halámkách a v Majdaleně, rybníky Hejtman a Staňkovský, plovárna s vybavením pro sport a hry na rybníku Herrensee v Litschau. Vyjížďky na koních. 

Ceník

Základní cena v hlavní sezóně: 8 400 Kč za objekt a týden. Další informace (popis, kapacita, vybavení, aktuální obsazenost, kompletní ceník ap.) viz webové stránky www.ubylinek.webnode.cz.

Restaurace v okolí

K ubytování patří i dobré stravování. Vyberte si některou z restaurací v okolí tohoto ubytovatele:

Další podobné služby

Jsem majitel některého zařízení a chci upravit záznam!