Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 18. 1. 2020 do 17. 1. 2021.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

Nepřehlédněte

18led2020

Nej treky Nepálu (cestovatelská přednáška)

Město Suchdol nad Lužnicí vás zve na 

Nej treky Nepálu

Honza „Tráva“ Trávníček

Sobota 18. ledna 2020 od 17.00 hodin

Kino Suchdol nad Lužnicí

Vstupné 50 Kč

 

Přijďte se podívat na komentované fotky z jedněch z nejkrásnějších treků.

 

Horní Mustang – zakázané království – poslední Tibet

Kdo byl v Mustangu, říká: „Jedno z nejkrásnějších míst na světě“ Zatím stále patří k těm nejvíce chráněným územím nejen v Nepálu. Najdete zde neuvěřitelnou směsku zachovalého kulturního budhistického bohatství v kombinaci s krásnou barevnou přírodou v okolí zelených oáz. Zdánlivé suchá krajina vám přináší překvapení na každém kroku. Z královského města Lo Mantangu budete odcházet úplně nadšení. 

 

Nej treky Nepálu

 

Nasajte atmosféru exotického Nepálu. Podíváte se na úchvatnou krajinu osmitisícových hor, nahlédnete i do domovů místních lidí. Natěšíte se na svůj vlastní výlet. Porovnáte se svými prožitky.

KINO: Zakleté pírko

Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.(CinemArt)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/732048-zaklete-pirko/prehled/

KINO: Můj příběh

Mladá talentovaná Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem. Elizabeth se odjíždí na Moravu, aby se pokusila poprat s nepřízní osudu i vlastními démony. S pomocí tety Marie, která jí byla celý život oporou, a čtyř neuvěřitelných přítelkyň začíná hledat cestu k novému životu, ale především víru v sebe sama. Z drsného pádu a procitnutí se zrodí prozření a Elizabeth dostává druhou šanci na opravdové štěstí i skutečnou a bezpodmínečnou lásku. Elizabethin příběh vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů.(Falcon)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/715785-muj-pribeh/prehled/

Nahrát další