Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 3. 10. 2022 do 3. 10. 2023.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

After: Pouto (film)

After: Pouto. Romantické drama. Čtvrtý díl romantické ságy začíná přesně tam, kde předešlý díl skončil. V Londýně na svatbě Hardinovy matky. Hardin propadá pití a Tessa odjíždí do Ameriky. Hrají: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford a další. České titulky. Mládeži do 12 let nepřístupno. Vstupné 130 Kč. Čtvrtek 6. 10. 2022, 19.30 h (95 min)

After: Pouto

Vstupenka do ráje (film)

Vstupenka do ráje. Romantická komedie. Když vám dcera, která tráví prázdniny na Bali, oznámí, že se tam zamilovala a bude se vdávat, pravděpodobně skočíte na první letadlo a poletíte jí to rozmluvit. Hrají: Julia Roberts, George Clooney a další. České titulky. Mládeži do 12 let nepřístupno. Vstupné 140 Kč. Pátek 7. 10. 2022, 19.30 h (104 min)

 

Indián (film)

Indián. Komedie. Ondřej je tvrdý obchodník a arogantní workoholik. V Praze vede velkou, úspěšnou firmu. Smyslem jeho života jsou peníze. Na cestě z Ameriky se nedopatřením duch indiána vtělí do Ondřeje. Hrají: Karel Roden, Vica Kerekes, Martin Myšička, Jaroslav Dušek, Vlado Černý a další. Mládeži přístupno. Vstupné 140 Kč. Pátek 14. 10. 2022, 19.30 h (94 min)


Top Gun: Maverick (film)

Top Gun: Maverick. Akční drama. Jeden z nejlepších pilotů na světě Pete „Maverick“ Mitchell se vrací do akce. Bravurní pilot, magnet na průšvihy se stane instruktorem elitních stíhačů. Hrají: Tom Cruise, Jennifer Connelly a další. České verze. Mládeži do 12 let nepřístupno. Vstupné 140 Kč. Sobota 15. 10. 2022, 19.30 h (131 min)

Kde zpívají raci (film)

Kde zpívají raci. Mysteriózní drama. Úchvatný, tajemný příběh podle úspěšného knižního románu, vypráví o Kye, opuštěné dívce, která až do dospělosti vyrůstala sama v nebezpečných mokřinách Severní Karolíny. Hrají: Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith a další. České titulky. Mládeži do 12 let nepřístupno. Vstupné 110 Kč. Pátek 21. 10. 2022, 19.30 h (125 min)


Velká dobrodružství malého brouka (představení pro děti)

Město Suchdol nad Lužnicí zve děti na pohádku Velká dobrodružství malého brouka.

Kino Suchdol nad Lužnicí

Sobota 22. října 2022 v 15.00 hodin.

Divadlo Za2 Příbram

Vstupné 50 Kč

 

Velká dobrodružství malého brouka (Za2 Příbram)


Pohádková komedie pro malé i velké!
Známe mnoho příběhů ze zvířecí a hmyzí říše, všichni si vzpomeneme na dobrodružství Ferdy Mravence, Včelky Máji, Krtečka nebo třeba Krysáků.

Střevlík Pepa, je hmyzí postavička, která si vás získá svým vtipem, chytrostí, odvahou a smyslem pro čest.

Pepa žije na louce u Černého lesa a se svým nejlepším přítelem zlatohlávkem Jardou se jednoho dne vydají hledat to pravé štěstí. Od té chvíle se stanete svědky vzrušujícího putování, budete se smát popletenému broukovi s neuvěřitelně dlouhým jménem, který na louku zabloudil z daleké ciziny, se zatajeným dechem budete čekat, zdali Pepa unikne zlému sršni Edovi. A jak dopadne setkání s potrhlým datlem, kterému všichni říkají Růžena?

Pepa na cestě za štěstím zažije ještě mnohá podivuhodná dobrodružství. Například s pavoukem Karlem, se škvorem Igorem a s roztomilou Beruškou. Ptáte-li se, jestli štěstí najde, přijďte se podívat na naši výpravnou pohádku s krásnými písničkami, kterou pro vás připravil Libor Jeník – autor již několika úspěšných pohádek jako jsou Krysáci a ztracený Ludvík, O statečném kováři Mikešovi, Čtyřlístek v pohádce a mnoho dalších.

Účinkuje: Divadlo Za2, Příbram

 

 

Taneční zábava (Obec baráčníků)

Obec baráčníků Suchdol nad Lužnicí pořádá dne 23. října 2022

v sále místní hasičské zbrojnice od 14.00 h

TANEČNÍ ZÁBAVU

K tanci a poslechu hraje dechová hudba Flamendři. Připravena bude bohatá tombola. Tímto zveme širokou veřejnost a rádi Vás přivítáme.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Za obec baráčníků Vás tímto zve rychtář obce Josef Harák

Cesta do Tvojzemí (film)

Cesta do Tvojzemí. Animovaný film. Daleko za hranicemi dětských hřišť existuje úžasný svět fantazie – Tvojzemí. Opice a krkavci tu mluví lidskou řečí a po zlatých pouštích se procházejí neskutečné stroje, které fungují v dokonalém souladu s přírodou. Česká verze. Mládeži přístupno. Vstupné 100 Kč. Čtvrtek 27. 10. 2022, 18.00 h (86 min) 


Tři tisíce let touhy (film)

Romantické drama. Akademicky vzdělaná doktorka vede svůj život osaměle se striktně racionálním přístupem. Na svých cestách se v Istanbulu střetne s kouzelným džinem z lahve, který jí nabídne splnit tři přání. Hrají: Tilda Swinton, Idris Elba, David Collins a další. České titulky. Mládeži do 12 let nepřístupno.

Vstupné 120 Kč

Pátek 4. 11. 2022, 19.30 h (108 min)

Nahrát další