Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 25. 8. 2019 do 24. 8. 2020.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

KINO: Toy Story 4: Příběh hraček

Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.(Falcon)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/300761-toy-story-4-pribeh-hracek/prehled/

KINO: Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo. I proto je asi nemělo zaskočit, že dostali společnou zakázku na nalezení a zneškodnění jedné tajné britské agentky, která údajně přešla do nepřátelského tábora. Shaw má v téhle operaci poměrně jasnou motivaci, protože jejich společným cílem je jeho mladší sestra Hattie (Vanessa Kirby). Řečeno slovy klasika, všechno je jinak, což Hobbs i Shaw zjistí hned poté, co ji najdou. Hattie se totiž na vlastní pěst pokusila zastavit jistého pana Brixtona (Idris Elba), který usiluje o vyhlazení poloviny lidstva, a sebrala mu něco, co k tomu dost potřebuje. A protože Brixton má materiální a překvapivě i fyzickou převahu, musí vzít Hobbs i Shaw nohy na ramena. Honička vede přes deštivý Londýn, radioaktivitou zamořené okolí Černobylu až na Hobbsovu rodnou Samou v Polynésii. Jenže před některými lidmi se prostě utéct nedá.(CinemArt)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/550645-rychle-a-zbesile-hobbs-a-shaw/prehled/

Nepřehlédněte

7zář2019

Ahoj léto v Tušti

Osadní výbor Tušť ve spolupráci s Městem Suchdol nad Lužnicí, Campem Paris a Buggyra Racing teamem pořádá

AHOJ LÉTO

sobota 7. 9. 2019

na pláži Malé tušťské pískovny

o hudební podkres se postará DJ Petr Macho

od 10.00 h turnaj v plážovém volejbalu

od 14.00 h závody na paddleboardech

od 16.00 h (cca) zumba pro nejmenší

od 18.00 h Four Johns

Celý den ukázka dakarového speciálu Tatra Phoenix

Besedy o Dakaru ve 13.00 a v 16.00 h

Facebook: Ahojleto

Skákací hrad celý den

Občerstvení zajištěno

Vstup zdarma


Ahoj léto 2019 v Tušti

Nepřehlédněte

17zář2019

Zájezd do Milevska a Božetic (Klub aktivního stáří)

Zájezd do Milevska a Božetic

Klub aktivního stáří pořádá v úterý 17. září 2019 zájezd do Kláštera premonstrátů v Milevsku a do muzea mlynářství, pekařství a zemědělství v Božeticích. Odjezd v 8.00 hodin z autobusového nádraží, cena včetně vstupů 350 Kč.

Přihlášky v pondělí 14.00–16.00 h v klubu aktivního stáří nebo na telefonu +420 606 588 392 (Hana Šlápotová).

KINO: Angry Birds ve filmu 2

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.(Falcon)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/512396-angry-birds-ve-filmu-2/prehled/

KINO: Nabarvené ptáče

Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě. Chlapcova teta však nečekaně umírá a tak je dítě nuceno vydat se na cestu a protloukat se úplně samo divokým a nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Jeho snahu o doslovné fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom, boj sama se sebou, boj o svou duši, o svojí budoucnost... Nabarvené ptáče je hluboce dramatický příběh zaobírající se bezprostředním vztahem mezi hrůzou a krutostí na jedné straně a nevinností a láskou na straně druhé. Je to první a nejslavnější román autora knih „Byl jsem při tom“ a „Pinball“ - jednoho z nejvýznamnějších a nejvýraznějších a světových spisovatelů minulého století Jerzyho Kosińského.(Bioscop)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/167371-nabarvene-ptace/prehled/

Nahrát další