Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Kalendář akcí

Přehled kulturních a společenských akcí konaných na Suchdolsku od 21. 6. 2018 do 21. 6. 2019.

  iCalendar pro Váš PC/Mobil

Zájezd na zámek Březnice a Dobříš

Svaz tělesně postižených pořádá ve čtvrtek 21. června 2018 zájezd na zámek Březnice a Dobříš. Odjezd v 6.30 h z autobusového nádraží v Suchdole nad Lužnicí. Cena 200 Kč. Přihlášky každé pondělí v Klubu aktivního stáří (14–16 h), nebo na telefonu 606 588 392 (H. Šlápotová).

KINO: Teambuilding

Je pátek dopoledne. Zaměstnanci banky z jednoho okresního města vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding. Cílem je utužení kolektivu, vypilování pracovních schopností a hlavně plusové body do osobního hodnocení ředitele, který se rozhodl nastartovat kariéru tím, že pokročí na ředitelství pobočky v krajském městě. K povýšení potřebuje pozitivní hodnocení ve všech oblastech, i pro něj do této doby naprosto opomíjeném segmentu jako jsou manažerské činnosti. Většina zaměstnanců vůbec netuší, co je čeká. Představují si školní výlet placený firmou, jenomže…(APK Cinema Service)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/600922-teambuilding/prehled/

KINO: Kluci z hor

I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší... Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce (J. Lábus) se svým synovcem (M. Dejdar), které osud svede v jedné chvíli dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a „moci“ přátelství. To je posléze vystaveno zkoušce ze strany těch, kteří se je snaží z různých důvodů od sebe rozdělit. Snímek je mj. i konfrontací dvou hlavních, charakterově bezelstných protagonistů s těmi, kteří svou bezelstnost dávno ztratili a řídí se převážně tím, co jim může přinést prospěch, a to často za jakoukoliv cenu.(APK Cinema Service)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/378255-kluci-z-hor/prehled/

Nepřehlédněte

30čen2018

Městská slavnost v Suchdole nad Lužnicí

Městská slavnost v Suchdole nad Lužnicí

Pořádá Město Suchdol nad Lužnicí

Kdy: sobota 30. června 2018

Kde: U kulturního domu 


Program:

14.30 h

Vystoupení dětí z místní mateřské školy

15.00 h

Malá kapela Pavla Havlíka (z Němčic)

18.00 h

Šumavanka Václava Rožbouda (z Českých Budějovic)


Vstup volný

Občerstvení zajištěno

Srdečně Vás zve Město Suchdol nad Lužnicí

 


Městská slavnost Suchdol nad Lužnicí 2018

KINO: Jurský svět: Zánik říše 3D

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nublar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.(CinemArt)

Citace z ČSFD: https://www.csfd.cz/film/54766-jursky-svet-zanik-rise/prehled/

Nahrát další