Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Zastupitelstvo

Jméno a příjmení zastupitele Název subjektu

Počet hlasů

v komunálních volbách

 
Ing. Miloš Cepák, Ph.D. "Za aktivní Suchdolsko"  609  
Ing. Alena Drábová "Za aktivní Suchdolsko"  644  
RNDr. Milena Elsterová KDU-ČSL a NK  172  
Zdeněk Fical ml. ODS  136 mandát od 30. 05. 2019
Zdeněk Gregor ČSSD  208 mandát od 07. 02. 2020
Ing. Jan Mráček "Pro Suchdol"  146  mandát od 22. 09. 2020
Luboš Hešík "Za aktivní Suchdolsko"  787  
Mgr. Marie Kalátová SPOLEČNĚ  307  
Bc. Rostislav Kuchyňka "Za aktivní Suchdolsko"  506  
Karel Máčala "Za aktivní Suchdolsko"  590  
Mgr. Tereza Macháčková SPOLEČNĚ  270  
Mgr. Pavel Mráček ČSSD  251  
Luboš Růžička "Za aktivní Suchdolsko"  571  
Lubomír Sokolík "Za aktivní Suchdolsko"  738  
Ing. Lukáš Soudek "Za aktivní Suchdolsko"  664  
Josef Šlápota KSČM  186  
Jaromír Šulc ODS  98  mandát od 30. 05. 2019
       
       

Rezignace zastupitelů:

  • Jan Wipplinger, ODS (rezignace k 10. 05. 2019)
  • Zdeněk Fical st., ODS (rezignace k 10. 05. 2019)
  • Mgr. František Maxa, ČSSD (rezignace k 06. 02. 2020)
  • Ing. arch. Šárka Hanusová, Pro Suchdol (rezignace k 31. 08. 2020)

 

Výbory:

Ustanovení § 117- § 119 zákona č. 128/2000 Sb., zákona o obcích (obecní zřízení)


Kontrolní výbor
předseda RNDr. Milena Elsterová
člen Mgr. Tereza Macháčková
člen Luboš Růžička
Finanční výbor
předseda Bc. Rostislav Kuchyňka
členka Mgr. Marie Kalátová
člen Lubomír Sokolík

 

Ustanovení § 120 - § 121 zákona č. 128/2000 Sb., zákona o obcích (obecní zřízení)

 


Osadní výbory
  Bor Klikov Tušť Františkov Hrdlořezy
 předseda  Zdeněk Gregor  Eva Janstová  Pavel Školka Miroslav Pelouch  Martin Pergl
 člen  Alena Císařová  Václav Bednář  Ing. Miloš Cepík, Ph.D. Jan Gruber,  Petr Janků
člen   Ivana Krausová  Alois Halámka  Pavel Císař  Jan Maděra  Jan Kronika
člen   Hana Stejskalová  Lubomír Sokolík  Ing. Alena Drábová  -  Tomáš Staněk
člen   Jan Valášek  Jiří Žec  Ferdinand Korunka  -  David Winkler


 

Usnesení přijatá na jednání zastupitelstva

Veřejné verze (bez osobních údajů) 


volební období

2018 - 2022

volební období

2014 - 2018

volební období

2010 - 2014

číslo jednání datum jednání výpis usnesení číslo jednání datum jednání výpis usnesení číslo jednání datum jednání výpis usnesení
 1. 05.11.2018 X  1. 10.11.2014

X

 1. 08.11.2010   X
 2. 18.12.2018 X 2.  17.12.2014  X  2. 29.11.2010  X
 3. 14.03.2019 3.  26.02.2015  X  3. 22.12.2010   X
4. 12.06.2019 4.  01.04.2015  X  4. 28.02.2011  X
 5. 11.09.2019

5. 

29.06.2015  X  5. 16.05.2011
 6. 27.11.2019  6.  23.07.2015  X  6. 27.06.2011  X
 7. 12.12.2019  7.  21.10.2015  X  7. 26.09.2011   X
 8. 12.03.2020 8.  16.12.2015   X  8. 14.12.2011   X
 9. 11.06.2020  9. 16.03.2016  X  9. 12.03.2012
 10. 30.06.2020 X 10.  25.05.2016  10. 23.05.2012   X
 11. 30.09.2020  x  11. 29.06.2016  11. 20.06.2012  X
      12.  27.07.2016  12. 24.09.2012   X
      13.  19.09.2016  13. 29.10.2012   X
       14. 14.12.2016  14. 28.12.2012   X
       15. 27.02.2017  15. 25.02.2013   X
      16.  29.03.2017   16. 29.04.2013   X
      17.  31.05.2017  17. 19.06.2013   X
      18.  21.06.2017  18. 18.09.2013   X
      19.  26.07.2017  19. 27.11.2013   X
      20.  18.10.2017   20. 18.12.2013   X
      21.  18.12.2017  21. 17.03.2014   X
      22.  22.01.2018 X   22. 16.06.2014   X
      23.  08.02.2018 X  23. 15.09.2014   X
      24.  01.03.2018   X  -  -  -
      25.  28.03.2018   X  -  -  -
      26.  27.06.2018  -  -  -
      27.  26.09.2018  -  -  -
       -  -  -  -  - -