Město Suchdol/Lužnicí

Katalog ubytovatelů

Seznam.cz - spolupráce

Město Suchdol nad Lužnicí se domluvilo na spolupráci se společností Seznam.cz v oblasti zviditelnění podnikatelů  a  partnerů  města na internetovém prohlížeči Seznam.cz a jeho mobilních aplikacích. Jde o podporu rozvoje cestovního ruchu a podnikání v regionu. Město Suchdol nad Lužnicí ve spolupráci s výše uvedenou společností nabízí podnikatelským subjektům působícím v Suchdole nad Lužnicí a jeho místních částech  možnost jejich bezplatného uveřejnění na výše uvedeném portále. Dále tyto subjekty podpoří tím, že je propojí s logem města.

Mezi zveřejňované údaje patří:

 1. název subjektu
 2. telefon
 3. typ telefonu
 4. obec
 5. část obce
 6. ulice
 7. čp/čo
 8. PSČ

Dále podle charakteru podnikání (nepovinné):

 1. ubytování – počet, pokojů, počet lůžek, zapůjčení postýlky, wifi, TV, minibar, praní, bezbariérový přístup
 2. restaurace – typ kuchyně, vegetariánská kuchyně, bezbariérový přístup, wifi, zahrádka,          kuřácká/nekuřácká/smíšení, počet míst, vstup se zvířetem, klimatizace, dětský koutek/hřiště
 3. půjčovny – typ vybavení, cena za půjčení, záloha, otevírací doba
 4. opravny – typ opravy, cena, doba vyřízení, otevírací doba
 5. sportovní a wellness centra – typ služby, cena služby, otevírací doba
 6. informační centra – otevírací doba, bezplatné služby, prodej, další služby

V případě zájmu bude možné vyplnit „Souhlas s uveřejněním na portálu Seznam.cz“ v Informačním centru města u paní Rohrbachové nebo na podatelně Městského úřadu Suchdol nad Lužnicí. Případní zájemci si zde mohou formulář stáhnout a následně ho doručit na výše uvedená místa.